ویژگی عمل زیبایی بینی

داشتن یک بینی زیبا و شکیل دلیل خوبی برای انجام عمل جراحی بینی است . ممکن است قبل از عمل احساس بدی از داشتن یک بینی نافرم وبزرگ داشته باشید و به دنبال آن بعد از عمل جراحی احساس رضایتمندی کاملی از جراحی بینی داشته باشید.
ویژگی عمل زیبایی بینی

زمانیکه برای عمل بینی به یک جراح مراجعه میکنید از وی درخواست میکنید تا بعد از جراحی یک بینی زیبا به شما تحویل دهد. اما آیا معیاری برای سنجیدن بینی های زیبا وجود دارد ؟

کدام بینی زیبا و کدام بینی زشت محصوب می شود؟

معیارهای یک بینی زیبا  شامل چه مواردی میشود ؟

یک پزشک قبل از هرنوع عملی بینی شمارا معاینه میکند ، در این معاینه

زاویه ی بینی با پیشانی

زاویه بینی با صورت

ارتفاع بینی و مقیاس با دیگر اجزا صورت

عرض و پهنای بینی در مقایسه با چشم و دیگر اجزا  مورد معاینه قرار میگیرد. تناسب بین اجزای صورت و بینی از اهمیت ویژه ای برخور دار است . در این معاینه میزان انحراف و قوز بینی و پهنی یا بلندی بینی مشخص میشود.

زاویه ای که بینی با صورت میسازد حدود ۳۰ الی ۴۰ درجه میباشد البته استانداردترین حالت آن ۳۶ درجه است.اگر بینی شما طبق این استاندارها بر روی صورتتان قرار گرفته باشد نیازی به عمل جراحی ندارید .

 

علاوه بر این پهنای بینی باید ۱/۵ کل صورت باشد یعنی با تقسیم کردن صورت به 5 بخش باید بینی در یک قسمت آن قرار گرفته باشد.و خود بینی ۱/۵ میانی صورت قرار گرفته باشد.

 

مورد دیگری که اهمیت بسیاری دارد زاویه ی قرار گرفتن لب ها و بینی است  زاویه بینی و لب ها در خانمها تقریبا بین ۹۵- ۱۰۵ درجه و بینی آقایان بین ۹۰ – ۹۵ درجه است که کمتر و یا بیشتر بودن آن از زیبایی چهره میکاهد.

 

هرچند موارد مختلفی در زیبا شدن بینی بعد از عمل جراحی تاثیر دارند اما انتخاب یک جراح متبحر کیفیت کار شمارا تضمین خواهد کرد . ی جراح دلسوز و کاربلد در تمامی مراحل عمل در کنار شماست و ب شما اطمینان میدهد که بهترین نتیجه را به شما ارائه خواهد داد

درباره raji

خدمات دکتر بابک راجی : جراحی بینی , جراحی بینی گوشتی ,جراحی بینی استخوانی, بوتاکس , اتوپلاستی , جراحی گوش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 16 − پانزده =