رابطه اعتماد به نفس و جراحی بینی

تاثیرات جراحی بینی بر روی  اعتماد به نفس و روحیات فرد

جراحی زیبایی بینی میتواند تاثیرات مثبتی بر روحیات فرد در برخورد با دیگران و قرار گیری در جامعه داشته باشد، ارتباط مستقیمی با زیبایی در رفتار های فردی وجود دارد از این رو بسیاری از افراد برای کسب رضایتمندی بیشتر در خانواده و جامعه این عمل جراحی را انجام میدهند .

بدست آوردن موفقیت در تشکیل زندگی زناشویی و یا موفقیت در کار و نیز اعتماد به نفس بگیرند در برخورد اجتماعی و نیز در جلب رضایت خانواده و دوستان از دلایلی است که افراد را برای انجام عمل زیبایی بینی ترغیب میکند .

اما باید به این نکته توجه کنید که عمل زیبایی بینی مشکلات خانوادگی یا انتظارات بی جا مشتریان را برطرف نخواهد کرد و همچین بیماری را باید از انجام عمل منصرف نمود.

گاهی داشتن قوز در بینی و انحرافات و یا بزرگ بودن بینی میتواند مشکلاتی را برای تنفس و زیبایی چهره در فرد ایجاد کند ، این موارد دلایل خوبی برای انجام جراحی بینی هستند و احتمالا بسیاری از مشکلاتی که در پی داشته اند را برطرف میکنند .

اعتماد به نفس و جراحی بینی

قبل از اینکه تصمیم به عمل جراحی بگیرید سعی کنید با پزشک مشورت کنید و از او بخواهید تا با شما در رابطه به نوع بینی ونیز نحوه ی عمل جراحی صحبت کند . حتی ممکن است پزشک تصویری از چهره ی شما بعد از عمل نیز نشان دهد و این باعث تصور بهتری از چهره ی جدید تان بعد از عمل نیز خواهد بود .

عمل جراحی بینی برای افرادی که دچار وسواس های فکری یا خود شیفتگی کاذب هستند توصیه نمیشود زیرا نتیجه ی عمل هرچقدر هم که خوب و موفق باشد باعث ایجاد رضایتمندی در فرد نخواهد شد .

اما تجربیات ثابت کرده است که بسیاری از افرادی که از ظاهر خود رنج میبرند با انجام عمل زیبایی بینی تا حد زیادی احساس رضایت کرده و اعتماد به نفس بیشتری برای حضور در جامعه و محیط های اجتماعی کسب نموده اند .

بنابراین اگر تمایل به انجام این عمل دارید با یک مشاور و یک جراح دلسوز در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید تصمیمتان را جدی کنید .

 

درباره raji

خدمات دکتر بابک راجی : جراحی بینی , جراحی بینی گوشتی ,جراحی بینی استخوانی, بوتاکس , اتوپلاستی , جراحی گوش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 1 × 2 =