جوانسازی با بوتاکس

بوتاکس که یک ماده ی مفید برای جوانسازی پوست محسوب میشود از یک سم به نام بوتولیسم تولید میشود .
با وارد شدن این سم به پوست میتوان تا حد زیادی از چین و چروک های ناشی از بالارفتن سن و یا خنده و اخم های عمیق را کاهش داد ، زمانی که بوتاکس در زیر پوست تزریق میشود شروع به تضعیف و فلج کردن عضله ی صورت میکند ، نواحی تزریق شده فاقد عصب های حرکتی میشوند و در نتیجه از کنترل فرد خارج میشود. البته این تضعیف عضله موقتی بوده و بعد از گذشت زمانی کوتاه مجدد فعالیت های عصبی آن نقطه آغاز خواهد شد .
این تزریق باعث میشود تا کنترل کمتری در زمان اخم و یا خندیدن داشته باشید و در نتیجه از ایجاد خط و خطوط عمیق پوستی جلوگیری میشود ، بوتاکس کمک میکند تا بهترین نتایج را در پیشگیری از چروک و پر کردن سطحی چروک های اطراف چشم و گونه ها و خطوط اخم ایجاد شده در پیشانی را بدست آورید .

جوانسازی با بوتاکس
این ماده ی مفید کمک میکند تا چین و چروک های سطحی پوست پر شوند و با از بین بردن جای خطوط باعث جوانسازی پوست بشود ، تزریق بوتاکس در اطراف چشم و لب ها ، گونه ها ، خطوط اخم و سایر اعضای صورت امکانپذیر است . از این رو میتوان از آن برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک استفاده نمود، توجه داشته باشید که قیمت تزریق بوتاکس بسیار مناسب و روش ارائه شده ی آن بسیار کارآمد است ، پوست بعد از مدتی بازسازی شده و از ایجاد خطوط عمیق برروی آن جلوگیری خواهد شد .
توجه داشته باشید که بوتاکس نیاز به ترمیم و تمدید دارد، معمولا زمان تمدید بسته به عواملی مانند نوع بوتاکس و مارک آن دارد ، معمولا بوتاکس ها به دو دسته ی دائم و موقت تقسیم میشوند که نوع دائم آن برای افراد توصیه نمیشود.
بوتاکس های موقت هم بین 6 ماه تا یکسال ماندگاری دارند و بعد از آن با تشخیص پزشک نیاز است تا تزریق تمدید شود .
در صورتیکه تمایل دارید که تزریق بوتاکس را انجام دهید با دکتر بابک راجی در ارتباط باشید .
تزریق بوتاکس هیچگونه عوارضی برای فرد نداشته و در صورتیکه در یک مکان مجهز و توسط یک پزشک متبحر انجام شود بیمار از ابتلا به عوارض احتمالی مصون خواهد ماند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر راجی

درباره raji

خدمات دکتر بابک راجی : جراحی بینی , جراحی بینی گوشتی ,جراحی بینی استخوانی, بوتاکس , اتوپلاستی , جراحی گوش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 7 + شانزده =