جراحی بینی در بیماران قلبی

انجام جراحی بینی نیازمند یکسری نکات و بررسی ها می باشد ، قبل از اینکه عمل جراحی بینی انجام شود نیاز است که بیماران این نکات را رعایت کنند .
در صورتی که اشخاص به بیماری های خاصی مبتلا شوند جراحی بینی تحت شرایطی خاصی به تعویق می افتد .
نیاز است اشخاص قبل از جراحی بینی آزمایشات مخصوص جراحی بینی انجام را انجام دهد تا پزشک جراح بینی بتواند براساس نتیجه آزمایشات سلامت جسمی و روحی شخص را بررسی نماید ، آزمایشات قبل از جراحی بینی نقش اساسی در قبل و پس از عمل خواهند داشت .
توجه به این نکته الزامی است که اگر به بیماری خاصی مبتلا هستند جراح بینی و متخصص بیهوشی را در جریان بگذارند ، اطلاع داشتن پزشک و متخصص بیهوشی از بیماری افراد ، موجب می شود که اقدامات لازم و ضروری برای شخص صورت می گیرد .
مصرف برخی از داروها سبب می شود که در جراحی خلال ایجاد شود ، مصرف برخی از داروها نظیر مواد مخدر و یا اشخاصی که به بیماریهای روانی مبتلا هستند نمی توانند جراحی بینی را انجام دهند ، دکتر راجی جراح زیبایی بینی با تجربه کاری فراوانی که در جراحی بینی دارد تمامی نکات قبل از عمل را بررسی می نماید و نتیجه را به بیماران صادقانه اعلام می کند .

جراحی بینی در بیماران قلبی
اشخاصی که بیماری قلبی دارند تحت نظر جراح متخصص قلب و جراح بینی می توانند این عمل را انجام دهند .
اشخاصی که به بیماری قلبی خفیفی مبتلا هستند می توانند به جراحی زیبایی بینی بپردازند ، اشخاصی که با مشکلات قلبی نظیر پرولاپس دریچه میترال مبتلا می باشند با انجام و رعایت نمودن یکسری نکات حین عمل میتوانند عمل زیبایی موفیقت آمیزی را بدون هیچ گونه خطری ا نجام دهند .
اشخاصی که سکته قلبی و نارسایی قلبی دارند باید حتما قبل از جراحی توسط پزشک معاینه شوند ، در برخی از موارد پزشک تشخیص می دهد که بیمار جراحی بینی را انجام ندهد زیرا ممکن است سلامت شخص به خطر بیافتد .
منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر
مدیریت سایت دکتر راجی متخصص جراحی بینی

درباره raji

خدمات دکتر بابک راجی : جراحی بینی , جراحی بینی گوشتی ,جراحی بینی استخوانی, بوتاکس , اتوپلاستی , جراحی گوش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 1 × چهار =