برجسته سازی گونه

همانطور که می دانید از لحاظ علم زیبایی شناسی گونه ها  بخش بسیار مهمی در زیبایی چهره دارند ، به همان میزان که بینی های زیبا و شکیل می توانند باعث تغییر حالت صورت شوند ، گونه های زیبا نیز می تواند جذابیت فرد را دو چندان نماید ، گونه ها نقش به سزایی در حالت میانه صورت دارد که البته با بالا رفتن سن  گونه می‌افتد و حالت برجسته بودن خود را از دست می‌دهد. اغلب خانم ها از  افتادگی ناحیه کنار فک و ایجاد خط‌ها و چین‌هایی در قسمت لب و بینی شکایت دارند و  شاهد خط کشیده شده از گوشه بینی تا گوشه دهان خواهند بود که بسیار آزار دهنده است. یکی از مواردی که می تواند عاملی برای جوانسازی صورت باشد جبران حجم از دست رفته گونه باشد ، حجم کم  شدهی گونه باعث می‌شود تا صورت صاف و بدون برجستگی و البته پلک ها نیز تحت تاثیر قرار می گیرند و افتاده به نظر می رسند.

یکی از راه هایی که می توان باعث زیبایی و جوانسازی صورت شد برجسته سازی گونه های افتاده و یا صاف است .

برجسته سازی گونه

اغلب افراد با ورود به سنین بالا دچار افتادگی در ناحیه صورت می شوند البته این اتفاق می تواند در افراد جوان نیز رخ دهد ، برخی نیز به صورت ذاتی گونه های صافی دارند و چهره ی آنها فرم برجسته ای در این ناحیه ندارد .

بسیاری از خانم ها از برجسته نبودن گونه ها ناراضی هستند ، پیشنهاد ما برای این دسته از افراد تزریق ژل و چربی در گونه ها می باشد .
به کمک ژل و فیلر های پر کننده می توانید گونه هایی زیبا و متناسب با چهره داشته باشید . فرم زیبا تر چهره و لبخند زیبا تر در زمان صحبت می تواند از تاثیرات به سزای این عمل زیبایی باشد .

به علاوه پروتز گونه ها و یا تزریق ژل در آنها باعث می شود که خطوط خنده ی ایجاد شده در اطراف گونه و یا چشم ها از بین برود و چهره شاداب و زیبا به نظر برسد .

ژل های تزریق شده در گونه می تواند حدود یک سال ماندگاری داشته باشد و البته هیچ گونه عارضه ای در پی ندارد .

باید توجه داشته باشید که جراح و متخصص این اقدام را انجام می دهد و از انجام این عمل در مطب  و کلینیک های بی اعتبار خودداری نمایید زیرا در صورت تزریق ژل های منقضی عوارض جبران ناپذیری در پی خواهد داشت .

با تشکر مدیریت سایت دکتر راجی متخصص جراحی بینی

 

درباره raji

خدمات دکتر بابک راجی : جراحی بینی , جراحی بینی گوشتی ,جراحی بینی استخوانی, بوتاکس , اتوپلاستی , جراحی گوش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نوزده − 12 =